krasne vianoce vyšperkuj si stromček

Čo pre vás predstavuje pojem “krásne vianoce“?

Pre nás je to nielen čas priamo vianočný, ale aj čas príprav a očakávania ich príchodu. Krásne Vianoce symbolizujú radostné očakávanie, definuje ich slávnostná atmosféra, ktorá vládne v príbytkoch, na uliciach, v obchodoch, ale hlavne srdciach už začiatkom adventu. Upratujeme a chystáme domovy, aby boli čisté ako naše srdcia, pripravujeme sa na príchod vianoc pečením a zdobením, každá s láskou pripravená drobnosť posilňuje slávnostný pocit v nás.

Krásne Vianoce sú o pocitoch.

Od prvej rozsvietenej sviece na adventnom venci na železnú nedeľu, od príchodu Mikuláša je tento pocit čoraz intenzívnejší. Svetielka adventných sviec, bronzová, zlatá nedeľa, vône z kuchyne, koledy a vyzdobené domovy. A príchod vianoc. Pravé Vianoce sú tu, keď sa ligocú svetielka na stromčeku ako nadšené detské oči pri rozbaľovaní darčekov. Betlehemy (jasličky) v chrámoch i pod stromčekmi, oslava narodenia.Krásne Vianoce sú o pocitoch. 

Či už vám ten pocit a ozajstnú atmosféru prinášajú ligotavé glamour ozdoby,  šperky v štýle zasneženej ligotavej zimy, tradičné ekotrend vianočné ozdoby a dekorácie, váš domov v duchu pravej atmosféry vám pomôžu vytvoriť naše Krásne Vianoce®

Krásne Vianoce sú o pocitoch.
Zavrieť Môj košík
Zavrieť Zoznam želaní
Close Naposledy zobrazené
Zavrieť
Kategórie
Newsletter